środa, 3 października 2012

dom, płot, wakacje     Jak już znalazłam kilka chwil by wrzucić mieszankę sierpniowych zdjęć, to okazało się że je lekko przycięłam- przepraszam. Mimo wszystko zostawię tak jak jest i zamieszczę kilka komentarzy.
Powyżej zdjęcie -" miętowe akcenty w kuchni".
 Pomalowana drewniana skrzynia bardzo ożywiła kącik ze starymi rodzinnymi fotografiami. Do tego zawiesiłam nowo nabyty olejny obrazek z kwiatami - z kolorystyką zbliżoną do skrzyni. No i obrazki które stworzyłam w wakacje - to także podobna paleta.

     Po miętowym kolej na czerwony. Czerwone serwetki z IKEA posłużyły jako kapturki na słoiki z wekami. Wkomponowałam je w półkę z czerwonymi pojemnikami i puszkami.


     No i niebieski czyli ulubiona ceramika bolesławiecka.
Służy w kuchni od dawna, ciągle jest uzupełniana o nowe kształty
i wzory. Dla mnie nie zastąpiona.

 
A pod płotem ...
 
     W sierpniu wspólnie z grupą przyjaciół wybraliśmy się na festiwal Reggae do Ostródy. Byłam tam nie pierwszy raz, ale pierwszy z całą ekipą naszych dzieciaków. Czuły się wyśmienicie. Robienie wielkich baniek mydłanek, taniec w pianie i pompowany plac zabaw - to tylko kilka z atrakcji  jakie zostały zorganizaowane z myślą o najmłodszych. Specjalnie przygotowany plac
z huśtawkami, miejscem do malowania i rysowania oraz zjeżdżalnie cieszyły się równie dużym powodzeniem.
Koncerty w ciągu dnia, miła atmosfera i bezpieczeństwo- spowodowały ze nasze dzieci czuły się tam bardzo dobrze.
Dorośli rozkoszowali się wegetariańskimi przysmakami i przede wszystkim optymistyczną muzyką w wykonaniu wielu świetnych artystów z Polski i za granicy.
Za rok z pewnością tam zawitamy.

  

3 komentarze:

  1. Kolorowe akcenty jak zawsze świetnie przemyślane i dobrane. A do Ostródy to aż chce mi się jechać. Nigdy nie byłam ale fotorelacja świetna.

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo ładne migawki i te domowe i te reportażowe , i podziwiam za tak eleganckie oznakowanie przetworów, ceramiki też masz niesamowity wybór, ja będąc rodowita Bolesławianką takiej ilości nie posiadam :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję